ZEBRANIE DARÓW DLA DZIECI Z ODDZIAŁÓW ONKOLOGII – AKCJA FUNDACJI MAM MARZENIE 23.11.2019 R.

Wszystkim przedszkolakom oraz uczniom Szkoły Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach bardzo dziękujemy za przyłączenie się do akcji Fundacji Mam Marzenie oraz duże zaangażowanie się w zbiórkę darów dla dzieci z oddziałów onkologii! ❤😘

Dzięki Wam udało się zebrać :
24 Pluszowe Misie, 14 opakowań plasteliny, 11 opakowań flamastrów, 8 opakowań kredek świecowych , 18 opakowań kredek ołówkowych, pastele, 11 opakowań farb plakatowych, farby akwarelowe, kolorowe karteczki, brokaty, kleje w sztyfcie 6 szt, temperówki, markery 3 szt, pędzelki 16 szt, linijki 3 szt, ołówki 14 szt, długopisy 3 szt, duże bloki z kolorowymi kartkami 4 szt, bloki A 4 z kolorowymi kartkami 24 szt, karteczki samoprzylepne 3 opakowania, tablica do rysunków, 3 ryzy papieru, 3 teczki na gumkę, 17 szt kolorowanek, 10 zeszytów, bibuła kolorowa, ruchome oczka 2 duże opakowania, zabawki : 3 samochody, kucyk my Little pony, bębenek oraz bączek.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za dobre serce i umiejętność dzielenia się z innymi!

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.