ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO / POŻEGNALNE SPOTKANIE KLASY ÓSMEJ -23-25.06.2021 R.

Koniec roku szkolnego, podobnie jak rok temu, w cieniu pandemii z obostrzeniami. Dlatego uczniowie klas od pierwszej do siódmej żegnali rok szkolny tylko ze swoim wychowawcą.
Ostatni miesiąc roku szkolnego był dla nas wszystkich wyjątkowy, gdyż po ośmiu miesiącach zdalnego nauczania, mogliśmy się spotkać razem, wrócić do szkolnej ławki, do tablicy, pobyć z przyjaciółmi, znajomymi, nauczycielami jednym słowem drugą osobą. Przekonaliśmy się, jak nieoceniony w edukacji jest bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielem i nawiązywanie wzajemnych relacji.

Uczniowie otrzymali drobny upominek od młodszych koleżanek i kolegów klasy 7

W środę 23.06.2021 roku odbył się wieczorek pożegnalny klasy ósmej.
Koniec roku szkolnego to szczególnie ważny moment dla uczniów tej klasy, którzy żegnali się ze szkołą, nauczycielami, kolegami i koleżankami z klasy. W tym roku absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły i dyplomy w kameralnym gronie – w obecności Pani Dyrektor, Wychowawcy, przedstawicieli Rady Rodziców, nauczycieli.
Absolwenci podziękowali wszystkim za trud, starania, za cierpliwość oraz za wyrozumiałość wręczając każdemu nauczycielowi kwiatek w ramach podziękowania .
Żegnając rok szkolny 2020/2021 życzymy wszystkim wspaniałych wakacji, pełnych przygód, radości i słonecznych dni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.