WARSZTATY „IMMUNIS” PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ I PRZEMOCY- 10.02.2020 R.

W związku z przystąpieniem Szkoły Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przypada 11.02.2020 r. zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców/opiekunów prawnych na warsztaty profilaktyczne z psychologiem. Tematy spotkania to: Cyberprzestrzeń – anonimowość czy też grożą mi konsekwencje prawne?, Gry video – dobra zabawa czy propagowanie agresji i nienawiści?, Kim chcę zostać? Sobą czy youtuberem?, Cyberpatusy – pośmiewisko sieci? czy autorytety XXI wieku?

Rodziców/opiekunów prawnych zapraszamy na spotkanie do Szkoły Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach dnia 10.02.2020 (poniedziałek) na godz. 16.00

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.