UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018-2019/ 19.06.2019 R.

Dnia 19.06.2019 r. zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019 oraz pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej. Była to niezwykle piękna i podniosła uroczystość. Słowa uznania, z ust Dyrektor p. Klaudii Jereczek oraz nagrody odebrali uczniowie, którzy zdobyli najwyższą średnią w szkole oraz odnieśli największe sukcesy. Z rąk Sekretarza Gminy Sulęczyno Pani Danuty Karcz – Karczewskiej, przyjął gratulacje Damian Lis z klasy ósmej, który za uzyskanie najwyższej średniej otrzymał nagrodę Wójta Gminy Sulęczyno. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego, w tym także, apel pożegnalny dla klasy ósmej przygotowali uczniowie klasy siódmej pod kierunkiem p. Dominiki Kreft. Podczas akademii Pani Dyrektor oraz wychowawcy klas wręczyli najlepszym uczniom nagrody książkowe. Siódmoklasiści podziękowali nauczycielom i rodzicom, za okazaną im cierpliwość oraz przekazane im wartości. W programie artystycznym znalazło się też wiele cennych wskazówek dla uczniów kończących szkołę. Nie zabrakło także łez i wzruszeń ze strony nauczycieli jak i dzieci. Na zakończenie uroczystości uczniowie żegnanej klasy złożyli na ręce pani Dyrektor upominek w formie tableau pamiątkowego swojego rocznika.

Wszystkim Uczniom i Rodzicom życzymy bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji! Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.