„RAZEM NA ŚWIĘTA”- Zebrane dary dostarczone Podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Sulęczynie.

20 grudnia Dyrektor Szkoły Pani Klaudia Jereczek, opiekunowie wolontariatu Pani Monika Wolska oraz Pani Dominika Kreft wraz z przewodniczącymi klas I-VIII przekazali zebrane artykuły spożywcze oraz chemiczne Podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Sulęczynie. Każdy z Podopiecznych otrzymał także skromny upominek w ramach zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. Pomoc nasza spotkała się z dużym entuzjazmem ze strony zarówno Podopiecznych jak i Dyrektora Domu Pomocy Społecznej Pana Andrzeja Byczkowskiego oraz Pracowników. Dziękujemy za tak miłe przyjęcie i owocnie spędzony czas. Więcej zdjęć http://www.szkolawesiory.pl/galeria-2/nggallery/galeria/Razem-na-Święta–Zbieramy-dary-dla-Podopiecznych-Domu-Pomocy-Społecznej-w-Sulęczynie-20.12.2018r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.