Przystępujemy do akcji „Wielka Mapa Polski”

Klasa I i II Szkoły Podstawowej im. Jana Tryby przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Wielka Mapa Polski” (WMP), organizowanej przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółkę Akcyjną. Wymiana pocztówkowa obowiązuje od 21.01.2019 r. do 30.06.2019 r. Raz w tygodniu uczniowie zapoznają się ze specjalnie przygotowanymi materiałami edukacyjnymi udostępnionymi przez wydawnictwa: filmy, zdjęcia, pokazy slajdów, artykuły, ciekawostki, które pozwolą poznać dzieciom wszystkie zakątki kraju, Dzieci nauczą się jak poprawnie adresować i pisać listy oraz pocztówki, a także umożliwią poszerzenie i nawiązanie kontaktów z innymi szkołami i uczniami.

Regulamin konkursu dostępny na stronie: https://www.wsip.pl/wielka-mapa-polski/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.