POWIATOWY KONKUTS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI- WYNIKI / PRZEDSZKOLE

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ENGLISH POEMS AND SONGS”  3 MIEJSCE DLA LILIANNY OSTROWSKIEJ Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM JANA TRYBY W WĘSIORACH 🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉 W kwietniu w Przedszkolu Samorządowym przy Szkole Podstawowej im Jana Tryby w Węsiorach odbyły się nagrania, które zostały wysłane do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kartuzach na Powiatowy Konkurs „English Poems and Songs”.Konkurs podzielony był na dwie kategorie: recytatorski ( grupa wiekowa 3-4 lata oraz 5-7 lat), wokalny (grupa wiekowa 3-4 lata oraz 5-7 lat). Z każdej grupy wiekowej i z każdej kategorii przedszkole mogło być reprezentowane przez 1 osobę. Z naszego przedszkola wzięli udział:- kategoria recytatorska, grupa 3-4 lata: Karol Reiter przygotował utwór „Color Song”- kategoria wokalna, grupa 3-4 lata: Liliana Ostrowska przygotowała utwór „Fluffy bunny, fluffy chick”- kategoria recytatorska, grupa 5-7 lat: Dawid Bielawa przygotował utwór „Five fingers”- kategoria wokalna, grupa 5-7 lat: Krzysztof Marczyk przygotował utwór „ Five little monkeys ”. Celem konkursu bylo:zachęcanie najmłodszych mieszkańców powiatu kartuskiego do nauki języka angielskiego;prezentacja twórczości artystycznej dzieci w wieku przedszkolnym;rozwijanie umiejętności językowych dzieci, utrwalenie i wzbogacenie leksyki, praca nad poprawną wymową;promowanie aktywności twórczej wśród dzieci;motywowanie dzieci do nauki języka angielskiego w ciekawy i przyjemny sposób;promocja młodych talentów. Do konkursu dzieci przygotowała nauczycielka j. angielskiego pani Izabela Konieczna we współpracy z rodzicami uczestników. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Lilianki z grupy maluszków oraz dla pozostałych uczestników, którzy także wspaniale się zaprezentowali. 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.