KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

Dnia 23 maja 2018 roku w OSP w Sulęczynie odbył się VI Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Przedszkolnej.
Na otwarcie konkursu w barwnych strojach zaprezentowały się przedszkolaki z Węsior w piosence „Dziecięce marzenia”. Następnie do występów przystąpiły dzieci z Gminnego Przedszkola Samorządowego w Sulęczynie, z Zespołu Szkól w Mściszewicach, ze Szkoły Podstawowej w Podjazach, SP w Węsiorach oraz SP w Borku Kamiennym, a także klasa „0” z Zespołu Szkół w Sulęczynie. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: 3,4-latków i 5,6-latków. Przedszkolaki zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Nie miały tremy i wystąpiły znakomicie, zebrały mnóstwo oklasków, tym samym sprawiając jury trudność w wyborze finalistów konkursu.

Lista zwycięzców konkursu  znajduje się w zakładce Przedszkole.  Więcej zdjęcia TUTAJ.