JUNIORSKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA „SŁUPIA”

W dniu 31 maja 2019 roku na stadionie piłkarskim i boisku „Orlik” w Sulęczynie  mogliśmy obserwować sportowe zmagania najmłodszych zawodników Juniorskiej Szkółki Piłkarskiej „Słupia” Sulęczyno, do której należą także uczniowie naszej szkoły: Stefański Paweł, Krzysztof Butowski. O godzinie 15.00 dwie drużyny z rocznika 2008-2009 grały z drużynami z Lipusza, natomiast o godz. 17.00 grali chłopcy z rocznika 2010 i młodsi z drużynami Amatora Kiełpino. Teoretycznie były to mecze sparingowe, ale patrząc na zaangażowanie młodych chłopców, na ilość bramek i przebiegniętych metrów  można wnioskować, że były to mecze rangi mistrzowskiej. Duże emocje towarzyszyły nie tylko zawodnikom, ale także rodzicom, którzy kibicowali swoim pociechom. Bezpośrednio po rozegranych spotkaniach zawodnicy  otrzymali pamiątkowe medale, które zostały wręczone przez Dyrektora Gok-u w Sulęczynie, trenerów drużyn oraz działaczy i zawodników klubu „Słupia” Sulęczyno.  Duża ilość dzieci na treningach i rozmaitych turniejach pokazuje, że powyższy projekt cieszy się dużym zainteresowaniem i przynosi zamierzony efekt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.