SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE -19.12.2019 R.

Dnia 19.12.2019 r. w naszej szkole odbyło się Spotkanie Bożonarodzeniowe, na które przybyli zaproszeni goście: przedstawiciele władz Gminy Sulęczyno Pani Sekretarz Danuta Karcz – Karczewska, Sołtys wsi Węsiory Pani Maria Łukowicz, Radna Gminy Sulęczyno Pani Wiesława Myszk, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Mądry oraz rodzice.

Pani Klaudia Jereczek, dyrektor szkoły serdecznie przywitała zebranych gości i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej w wykonaniu przedszkolakow i uczniow Szkoły Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach, przygotowanej pod okiem wychowawców.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem odegrały swoje role, za co zostały nagrodzone licznymi brawami. Dyrektor oraz zaproszeni goście złożyli świąteczne życzenia wszystkim zebranym pracownikom, uczniom i ich rodzicom.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tym szczególnym dniu. Pani Sołtys oraz Radzie Sołeckiej wsi Węsiory, Radzie Rodziców za drobne upominki, którymi obdarowali dzieci.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.