INFORMACJE/HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW

Drogi Uczniu !

Otrzymujesz możliwość konsultacji indywidualnych lub grupowych. Zapoznaj się z ich informacjami oraz harmonogramem.

http://www.szkolawesiory.pl/wp-content/uploads/2020/05/konsultacje-1.docx

Prosimy Rodziców dzieci, które będą korzystać z  konsultacji organizowanych w szkole ,o uzupełnienie druku zgłoszenia dziecka na konsultacje w okresie epidemii. Druk przesłaliśmy Państwu na pocztę Librusa. Potrzebna jest nam Państwa zgoda na mierzenie temperatury oraz numer telefonu w przypadku wystąpienia u dziecka objawów chorobowych. Jeżeli nie macie Państwo możliwości wydrukowania zgłoszenia, prosimy o odręczne wypisane na kartce danych kontaktowych. Wyrażenie zgody na pomiar temperatury dziecka (imię i nazwisko) oraz potwierdzenie znajomości zasad organizacji zajęć w okresie pandemii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.