I MIEJSCE DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WĘSIORACH W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM W II EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „DO HYMNU” – 17.06.2019 R.

Ok. 50 tyś. uczniów z 250 szkół w całej Polsce wzięło udział w II edycji konkursu Narodowego Centrum Kultury dla szkół podstawowych ” Do Hymnu”. Wśród 17 szkół nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie podczas uroczystej gali, która odbyła się 17 czerwca w Galerii Porczyńskich w Warszawie, była Szkoła Podstawowa im. Jana Tryby w Węsiorach, która zajęła I miejsce w województwie pomorskim. Na uroczystą galę udali się przedstawiciele naszej szkoły – Dyrektor p. Klaudia Jereczek, nauczyciel muzyki p. Marzena Olszewska oraz uczniowie: Paulina Kropidłowska i Katarzyna Bladowska.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.