Dzień Pluszowego Misia 2019 – Fundacja Mam Marzenie

Gminne Przedszkole oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Tryby w Węsiorach przyłączają się do akcji Fundacji Mam Marzenie, która od sześciu lat w listopadzie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Ważne, aby zbierane był jedynie nowe maskotki, które mogą trafić na oddziały onkologiczne. Używane maskotki nawet uprane nie będą mogły trafić do dzieci. Oprócz nowych maskotek można również przekazywać gry planszowe, książki oraz materiały plastyczne. Chętnych prosimy o dostarczenie „darów” do szkoły do dnia 20.11.2019 roku.

Wspólnie możemy zdziałać więcej 😉👍

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.