DZIEŃ DZIECKA-03.06.2019 R.

W naszej szkole obchodziliśmy dzisiaj, nieco później niż zwykle, Dzień Dziecka. Był to niezwykły dzień, gdyż na naszych uczniów czekały liczne niespodzianki. Humory dopisywały nie tylko dzieciom, ale także organizatorom. Tego dnia Pani Dyrektor złożyła dzieciom życzenia i zaprosiła wszystkich na zabawę taneczną. Uczniowie mieli okazję pobawić się oraz zaprezentować przygotowane układy taneczne. Po zabawie dzieci udały się na poczęstunek, przygotowany przez Panią Sołtys wsi Węsiory oraz Rodziców. Na zakończenie każdy z uczniów otrzymał niewielki słodki upominek.

Dziękujemy Pani Sołtys oraz Radzie Sołeckiej wsi Węsiory, za inicjatywę zorganizowania Dnia Dziecka, a także sponsorom: Dyrektorowi GOK w Sulęczynie Panu Zbigniewowi Zarzyckiemu, Radnemu Powiatu Kartuskiego Panu Andrzejowi Potrac oraz Paniom z KGW z Węsior, dzięki którym dzieci mogły cieszyć się tym wspaniałym dniem.  Więcej zdjęć tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.