DZIEŃ BABCI I DZIADKA-22.01.2019 R.

Dnia 22 stycznia obchodziliśmy Święto Babci i Dziadka. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Na wstępie pani dyrektor Klaudia Jereczek przywitała wszystkich uczestników oraz złożyła serdeczne życzenia babciom i dziadkom. 
W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy
w różnych formach artystycznych. Dla tak licznie przybyłych gości, przygotowano także poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty oraz owoców. Następnie wnuczęta obdarowały swoich ukochanych dziadków i babcie upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez inscenizację, wiersze, piosenki oraz wspólną zabawę mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Więcej zdjęć http://www.szkolawesiory.pl/galeria-2/nggallery/galeria/Dzień-Babci-i-Dziadka–22.01.2019-r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.