DZIEŃ BABCI I DZIADKA – 06.02.2020 R.

Dnia 06.02.2020 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach tradycyjnie jak co roku odbył się Dzień Babci i Dziadka. Wnuczęta starały się jak najpiękniej wyrazić miłość do swoich Babć i Dziadków. Czas spotkania wypełniły wystepy artystyczne dzieci klas I-VIII oraz klasy „O” i przedszkola. Następnie uczniowie wręczyli swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Pani Dyrektor Klaudia Jereczek w swoim imieniu jak i całego grona pedagogicznego złożyła zaproszonym gościom życzenia, a następnie zaprosiła wszystkich zebranych na słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy jeszcze raz sto lat w zdrowiu i szczęściu i miłości oraz zadowolenia ze swoich wnucząt ❤🎁💝

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.