ANDRZEJKI-29.11.2018 R.

Dnia 29.11.2018 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby odbyły się  popularne andrzejki, które od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb. Stały się też one idealnym pretekstem do spędzenia  czasu w gronie kolegów i koleżanek.
Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem poznania tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.
Dzięki wróżbom dowiedzieliśmy się również jacy jesteśmy, kim będziemy w przyszłości, jakie czekają na nas sukcesy, itp. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Czas pokaże, czy choć trochę spełnią się andrzejkowe wróżby. Oczywiście nie zabrakło także tańców i hulańców. Dzieci bawiły się fantastycznie. W między czasie udały się także do klas na poczęstunek.
Bawiliśmy się świetnie i mamy nadzieję, że w przyszłym roku zabawa andrzejkowa będzie równie udana.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.