Andrzejki – 26.11.2021 r.

Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi magiczna i jedyna noc w roku , kiedy świat realny łączy się ze światem magii oraz wróżb. To noc andrzejkowa, która jest okazją do wspólnej zabawy.

W Szkole Podstawowej im. Jana Tryby andrzejki odbyły się, ze względu na pandemię, indywidualnie w poszczególnych klasach. Każdy wychowawca zorganizował zabawę andrzejkową dla swoich uczniów, którzy mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Oczywiście, każdy uczeń doskonale wiedział, że wróżba jest magią i doskonałą zabawą, dlatego nie należy w nią wierzyć ;) Całą zabawę uświetniła nam fantastyczna muzyka, oraz wspomniane wcześniej wróżby andrzejkowe. Zabawa andrzejkowa sprzyjała integracji dzieci. Nie obyło się także bez poczęstunku.