WP_20160523_12_12_39_ProDZIEŃ MATKI

23.05.2016 r. o godz. 11.30 odbył się w Szkole w Węsiorach uroczysty apel z okazji Dnia Matki. Uczniowie uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. Uroczystego powitania mam dokonała Pani Dyrektor, a następnie dzieci klas I-III zaśpiewały piosenki i wyrecytowały wierszyki oraz wręczyły drobne upominki, a także laurki swoim ukochanym Mamom. Natomiast starsi uczniowie klas IV -VI zaprezentowali się w przedstawieniu, które przygotowali specjalnie dla swoich kochanych Mam. Występ zarówno małych jak i starszych artystów, zadeklamowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u mam łzy wzruszenia. Zrobione z miłością i ujmującą prostotą laurki z życzeniami, symboliczny kwiatek oraz szczery uścisk ukochanej mamy był wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają, i że są najlepsze na całym świecie. Po występach dzieci, Mamusie czekała również miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku przy kawie i herbacie.
Mamy nadzieję, iż te krótkie chwile spędzone wspólnie na długo pozostaną w pamięci zarówno Mam – dumnych ze swoich pociech jak i uczniów, których trud i zaangażowanie jakie włożyły w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte.