KASZUBSKA NOC W SZKOLE

imagesCA6GO8Z49 maja 2015 r. odbyła sie w szkole „Kaszubska noc”, dzieci i opiekunowie p. M. Gliniecka oraz p. D. Jaśtak-Wirkus zebrali się w szkole o godzinie 18:00. Po zakwaterowaniu udali się na nabożeństwo majowe  na godz. 19:00 do koscioła w Węsiorach, a wracając bawili się na placu zabaw koło przedszkola. Na kolację uczniowie – pod okiem opiekunów – przygotowali pizzę, którą z apetytem zjedli. Około 21:30 wszyscy udali się na nocne podchody, p. Dorota z kl. VI a p. Małgosia z IV i V. Grupa p. Małgosi trzęsła się ze strachu szukając wskazówek i zadań z latarką w ręku-źle odczytali jedną wskazówkę i zmienili trasę udając się w głąb lasu. Jednak udało im się po jakimś czasie wrócić na właściwą trasę. Po powrocie rozpoczął się seans filmowy trwającym do rana – najwytrwalsza była klasa VI, która nie zmróżyła oka, pozostali spali lub drzemali.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.