images9.04 2015 r. cała szkoła (poza uczniami jadacymi w tym czasie do Parku Edukacyjnego EXPERYMENT w Gdyni z projektu unujnego – MAŁY INŻYNIER) wybrała się w odwiedziny do PARKU EDUKACYJNEGO ZOO W TUCHLINIE.

Podczas wizyty w Parku korzystaliśmy z opieki przewodnika, dzięki czemu mogliśmy nie tylko oglądać zwierzaki, ale również dowiedzieć się wielu ciekawostek na ich temat, a nawet dotknąć i zrobić sobie zdjęcie z wybranymi okazami.

Największą atrakcją podczas naszego pobytu w Parku była egzotyczne papuga – roztańczona Kakadu – Didżej, która tańczyła i huśtała się do rytmu, który wybijaliśmy oklaskami i okrzykami. Oglądaliśmy niesamowite gady, a wśród nich największe węże świata – Pytony Siatkowe, a także przyprawiające o gęsią skórkę pająki. Dużą atrakcją dla maluchów była zagroda z królikami i świnkami morskimi, które można było pogłaskać i nakarmić. Oprócz samych zwierząt warto wspomnieć również o nowoczesnym kinie 3D, gdzie obejrzeliśmy 40 minutowy film o niedźwiedziach polarnych. Na zakonczenie naszego pobytu w parku zjedliśmy pyszne kiełbaski z grila i wróciliśmy na lekcje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.